Arama sonuçlarına geri dön

Sertaç Duran - Le Demond Kuaför

Mersin Hilton Hotel Kvş.Palmiye Mah. 1207 Sk. Çukurova Merkez Yenişehir
Mersin
Yol tarifi

Detaylı bir saç ve saç derisi analizi ile birlikte benzersiz bir deneyim sunacak Mersin - Sertaç Duran - Le Demond Kuaför ‘ den randevunuzu alın. Salonunuz yüksek performanslı Kérastase saç ve saç derisi bakım ürünlerini kullanarak kişiye özel bir hizmet sunar, size evde de uygulayabileceğiniz bakım rutini önerisinde bulunur.

Sertaç Duran - Le Demond Kuaför da, eşsiz saç ve saç derisi bakımını deneyimlemeye davetlisiniz. Burada, deneyiminiz profesyonel bir teşhis ile başlayacak ve devamında saç ve saç derisine bakım yapan saç bakım ritüeli ile takip edecektir. Salon deneyimini evde de devam ettirmeniz için kuaförünüz size yüksek performanslı Kérastase saç ve saç derisi bakımı ürünleri ile bir bakım tavsiye edecektir. Artık saçlarınız daha sağlıklı görünümlü ve daha parlak olacak.

Saçlarınızın bu eşsiz dönüşümünü keşfetmek, bu lüksü deneyimlemek için Mersin ‘daki salonumuzu ziyaret edin.
Sertaç Duran - Le Demond Kuaför ‘deki Kérastase deneyimi, size özel bakım ritüelleri sunmak için saç ve saç derinizin ihtiyaçları üzerine titizce çalışan uzman kuaförler ve saç stilistleriniz tarafından sağlanmaktadır. Bilgi ve saç tecrübelerini kullanarak Mersin 'deki Kérastase danışman kuaförünüz saçınıza ve saç derinize daha iyi bakmanız için ipuçları sunar.

Renklendirme, röfle, kesim hatta makyaj, mükemmel Kérastase Danışman Kuaförlerimiz saç ve saç derisi ihtiyaçlarınızı giderecek ve saçınıza sağlıklı görünüm ve parlaklığı geri getirecektir. Salonumuzda, içeriğindeki etkin maddeler ve yenilikçi formüller ile Kérastase ürünleri saçlarınıza derinlemesine bakım yaparak uzun süre kalıcı ve gözle görülür sonuçlar sağlar. Mersin ‘daki Sertaç Duran - Le Demond Kuaför’de, lüks bir deneyim, eşsiz kalitede bir hizmet sizleri bekliyor.

Kerastase ürünlerini keşfetmek için çok yakında Sertaç Duran - Le Demond Kuaför - Mersin ‘de görüşürüz.

Giriş
Mersin Hilton Hotel Kvş.Palmiye Mah. 1207 Sk. Çukurova Merkez Yenişehir
Mersin
Yol tarifi

Yakınınızdaki şehirlerdeki salonlar