Arama sonuçlarına geri dön

BAYRAM BAL-KÜÇÜKÇEKMECE

ÇİÇEKLİ VADİ CD.ARENAPARK AVM NO:1/35 ATAKENT / ATAKENT MAH.
ISTANBUL
Yol tarifi

Detaylı bir saç ve saç derisi analizi ile birlikte benzersiz bir deneyim sunacak ISTANBUL - BAYRAM BAL-KÜÇÜKÇEKMECE ‘ den randevunuzu alın. Salonunuz yüksek performanslı Kérastase saç ve saç derisi bakım ürünlerini kullanarak kişiye özel bir hizmet sunar, size evde de uygulayabileceğiniz bakım rutini önerisinde bulunur.

BAYRAM BAL-KÜÇÜKÇEKMECE da, eşsiz saç ve saç derisi bakımını deneyimlemeye davetlisiniz. Burada, deneyiminiz profesyonel bir teşhis ile başlayacak ve devamında saç ve saç derisine bakım yapan saç bakım ritüeli ile takip edecektir. Salon deneyimini evde de devam ettirmeniz için kuaförünüz size yüksek performanslı Kérastase saç ve saç derisi bakımı ürünleri ile bir bakım tavsiye edecektir. Artık saçlarınız daha sağlıklı görünümlü ve daha parlak olacak.

Saçlarınızın bu eşsiz dönüşümünü keşfetmek, bu lüksü deneyimlemek için ISTANBUL ‘daki salonumuzu ziyaret edin.
BAYRAM BAL-KÜÇÜKÇEKMECE ‘deki Kérastase deneyimi, size özel bakım ritüelleri sunmak için saç ve saç derinizin ihtiyaçları üzerine titizce çalışan uzman kuaförler ve saç stilistleriniz tarafından sağlanmaktadır. Bilgi ve saç tecrübelerini kullanarak ISTANBUL 'deki Kérastase danışman kuaförünüz saçınıza ve saç derinize daha iyi bakmanız için ipuçları sunar.

Renklendirme, röfle, kesim hatta makyaj, mükemmel Kérastase Danışman Kuaförlerimiz saç ve saç derisi ihtiyaçlarınızı giderecek ve saçınıza sağlıklı görünüm ve parlaklığı geri getirecektir. Salonumuzda, içeriğindeki etkin maddeler ve yenilikçi formüller ile Kérastase ürünleri saçlarınıza derinlemesine bakım yaparak uzun süre kalıcı ve gözle görülür sonuçlar sağlar. ISTANBUL ‘daki BAYRAM BAL-KÜÇÜKÇEKMECE’de, lüks bir deneyim, eşsiz kalitede bir hizmet sizleri bekliyor.

Kerastase ürünlerini keşfetmek için çok yakında BAYRAM BAL-KÜÇÜKÇEKMECE - ISTANBUL ‘de görüşürüz.

Giriş
ÇİÇEKLİ VADİ CD.ARENAPARK AVM NO:1/35 ATAKENT / ATAKENT MAH.
ISTANBUL
Yol tarifi

Yakınınızdaki şehirlerdeki salonlar