Arama sonuçlarına geri dön

UĞUR SEYYAR

43 NOLU CD. NO:78/B KARATAŞ YEDİTEPE MAH. ŞAHİNBEY
GAZİANTEP
Yol tarifi

Detaylı bir saç ve saç derisi analizi ile birlikte benzersiz bir deneyim sunacak GAZİANTEP - UĞUR SEYYAR ‘ den randevunuzu alın. Salonunuz yüksek performanslı Kérastase saç ve saç derisi bakım ürünlerini kullanarak kişiye özel bir hizmet sunar, size evde de uygulayabileceğiniz bakım rutini önerisinde bulunur.

UĞUR SEYYAR da, eşsiz saç ve saç derisi bakımını deneyimlemeye davetlisiniz. Burada, deneyiminiz profesyonel bir teşhis ile başlayacak ve devamında saç ve saç derisine bakım yapan saç bakım ritüeli ile takip edecektir. Salon deneyimini evde de devam ettirmeniz için kuaförünüz size yüksek performanslı Kérastase saç ve saç derisi bakımı ürünleri ile bir bakım tavsiye edecektir. Artık saçlarınız daha sağlıklı görünümlü ve daha parlak olacak.

Saçlarınızın bu eşsiz dönüşümünü keşfetmek, bu lüksü deneyimlemek için GAZİANTEP ‘daki salonumuzu ziyaret edin.
UĞUR SEYYAR ‘deki Kérastase deneyimi, size özel bakım ritüelleri sunmak için saç ve saç derinizin ihtiyaçları üzerine titizce çalışan uzman kuaförler ve saç stilistleriniz tarafından sağlanmaktadır. Bilgi ve saç tecrübelerini kullanarak GAZİANTEP 'deki Kérastase danışman kuaförünüz saçınıza ve saç derinize daha iyi bakmanız için ipuçları sunar.

Renklendirme, röfle, kesim hatta makyaj, mükemmel Kérastase Danışman Kuaförlerimiz saç ve saç derisi ihtiyaçlarınızı giderecek ve saçınıza sağlıklı görünüm ve parlaklığı geri getirecektir. Salonumuzda, içeriğindeki etkin maddeler ve yenilikçi formüller ile Kérastase ürünleri saçlarınıza derinlemesine bakım yaparak uzun süre kalıcı ve gözle görülür sonuçlar sağlar. GAZİANTEP ‘daki UĞUR SEYYAR’de, lüks bir deneyim, eşsiz kalitede bir hizmet sizleri bekliyor.

Kerastase ürünlerini keşfetmek için çok yakında UĞUR SEYYAR - GAZİANTEP ‘de görüşürüz.

Giriş
43 NOLU CD. NO:78/B KARATAŞ YEDİTEPE MAH. ŞAHİNBEY
GAZİANTEP
Yol tarifi

Yakınınızdaki şehirlerdeki salonlar