Arama sonuçlarına geri dön

Hair Box

Fenerbahçe, O-1, Operatör Cemil Topuzlu Cd. No:22 Kadıköy
Istanbul
34726
Yol tarifi
Kapalı
Açık
Kapanacak dk
Açılacak dk

Detaylı bir saç ve saç derisi analizi ile birlikte benzersiz bir deneyim sunacak Istanbul - Hair Box ‘ den randevunuzu alın. Salonunuz yüksek performanslı Kérastase saç ve saç derisi bakım ürünlerini kullanarak kişiye özel bir hizmet sunar, size evde de uygulayabileceğiniz bakım rutini önerisinde bulunur.

Hair Box da, eşsiz saç ve saç derisi bakımını deneyimlemeye davetlisiniz. Burada, deneyiminiz profesyonel bir teşhis ile başlayacak ve devamında saç ve saç derisine bakım yapan saç bakım ritüeli ile takip edecektir. Salon deneyimini evde de devam ettirmeniz için kuaförünüz size yüksek performanslı Kérastase saç ve saç derisi bakımı ürünleri ile bir bakım tavsiye edecektir. Artık saçlarınız daha sağlıklı görünümlü ve daha parlak olacak.

Saçlarınızın bu eşsiz dönüşümünü keşfetmek, bu lüksü deneyimlemek için Istanbul ‘daki salonumuzu ziyaret edin.
Hair Box ‘deki Kérastase deneyimi, size özel bakım ritüelleri sunmak için saç ve saç derinizin ihtiyaçları üzerine titizce çalışan uzman kuaförler ve saç stilistleriniz tarafından sağlanmaktadır. Bilgi ve saç tecrübelerini kullanarak Istanbul 'deki Kérastase danışman kuaförünüz saçınıza ve saç derinize daha iyi bakmanız için ipuçları sunar.

Renklendirme, röfle, kesim hatta makyaj, mükemmel Kérastase Danışman Kuaförlerimiz saç ve saç derisi ihtiyaçlarınızı giderecek ve saçınıza sağlıklı görünüm ve parlaklığı geri getirecektir. Salonumuzda, içeriğindeki etkin maddeler ve yenilikçi formüller ile Kérastase ürünleri saçlarınıza derinlemesine bakım yaparak uzun süre kalıcı ve gözle görülür sonuçlar sağlar. Istanbul ‘daki Hair Box’de, lüks bir deneyim, eşsiz kalitede bir hizmet sizleri bekliyor.

Kerastase ürünlerini keşfetmek için çok yakında Hair Box - Istanbul ‘de görüşürüz.

Çalışma saatleri

Pazar
07:30 - 19:30
 
Hepsini gör
Pazartesi
07:30 - 19:30
 
Salı
07:30 - 19:30
 
Çarşamba
07:30 - 19:30
 
Perşembe
07:30 - 19:30
 
Cuma
07:30 - 19:30
 
Cumartesi
07:30 - 19:30
 
Pazar
07:30 - 19:30
 
Giriş
Fenerbahçe, O-1, Operatör Cemil Topuzlu Cd. No:22 Kadıköy
34726 Istanbul
Yol tarifi

Yakınınızdaki şehirlerdeki salonlar