Arama sonuçlarına geri dön

Look's Hair Studio

Alikayha Cumhuriyet Mah.M.K.Bulvarı
Yıldız Konutları No:24
Kocaeli

Detaylı bir saç ve saç derisi analizi ile birlikte benzersiz bir deneyim sunacak Kocaeli - Look's Hair Studio ‘ den randevunuzu alın. Salonunuz yüksek performanslı Kérastase saç ve saç derisi bakım ürünlerini kullanarak kişiye özel bir hizmet sunar, size evde de uygulayabileceğiniz bakım rutini önerisinde bulunur.

Look's Hair Studio da, eşsiz saç ve saç derisi bakımını deneyimlemeye davetlisiniz. Burada, deneyiminiz profesyonel bir teşhis ile başlayacak ve devamında saç ve saç derisine bakım yapan saç bakım ritüeli ile takip edecektir. Salon deneyimini evde de devam ettirmeniz için kuaförünüz size yüksek performanslı Kérastase saç ve saç derisi bakımı ürünleri ile bir bakım tavsiye edecektir. Artık saçlarınız daha sağlıklı görünümlü ve daha parlak olacak.

Saçlarınızın bu eşsiz dönüşümünü keşfetmek, bu lüksü deneyimlemek için Kocaeli ‘daki salonumuzu ziyaret edin.
Look's Hair Studio ‘deki Kérastase deneyimi, size özel bakım ritüelleri sunmak için saç ve saç derinizin ihtiyaçları üzerine titizce çalışan uzman kuaförler ve saç stilistleriniz tarafından sağlanmaktadır. Bilgi ve saç tecrübelerini kullanarak Kocaeli 'deki Kérastase danışman kuaförünüz saçınıza ve saç derinize daha iyi bakmanız için ipuçları sunar.

Renklendirme, röfle, kesim hatta makyaj, mükemmel Kérastase Danışman Kuaförlerimiz saç ve saç derisi ihtiyaçlarınızı giderecek ve saçınıza sağlıklı görünüm ve parlaklığı geri getirecektir. Salonumuzda, içeriğindeki etkin maddeler ve yenilikçi formüller ile Kérastase ürünleri saçlarınıza derinlemesine bakım yaparak uzun süre kalıcı ve gözle görülür sonuçlar sağlar. Kocaeli ‘daki Look's Hair Studio’de, lüks bir deneyim, eşsiz kalitede bir hizmet sizleri bekliyor.

Kerastase ürünlerini keşfetmek için çok yakında Look's Hair Studio - Kocaeli ‘de görüşürüz.

Giriş
Alikayha Cumhuriyet Mah.M.K.Bulvarı
Yıldız Konutları No:24
Kocaeli
Yol tarifi

Yakınınızdaki şehirlerdeki salonlar