MURAT&VEDAT SAÇ TASARIM

Detaylı bir saç ve saç derisi analizi ile birlikte benzersiz bir deneyim sunacak İZMİR - MURAT&VEDAT SAÇ TASARIM ‘ den randevunuzu alın. Salonunuz yüksek performanslı Kérastase saç ve saç derisi bakım ürünlerini kullanarak kişiye özel bir hizmet sunar, size evde de uygulayabileceğiniz bakım rutini önerisinde bulunur.

MURAT&VEDAT SAÇ TASARIM da, eşsiz saç ve saç derisi bakımını deneyimlemeye davetlisiniz. Burada, deneyiminiz profesyonel bir teşhis ile başlayacak ve devamında saç ve saç derisine bakım yapan saç bakım ritüeli ile takip edecektir. Salon deneyimini evde de devam ettirmeniz için kuaförünüz size yüksek performanslı Kérastase saç ve saç derisi bakımı ürünleri ile bir bakım tavsiye edecektir. Artık saçlarınız daha sağlıklı görünümlü ve daha parlak olacak.

Saçlarınızın bu eşsiz dönüşümünü keşfetmek, bu lüksü deneyimlemek için İZMİR ‘daki salonumuzu ziyaret edin.
MURAT&VEDAT SAÇ TASARIM ‘deki Kérastase deneyimi, size özel bakım ritüelleri sunmak için saç ve saç derinizin ihtiyaçları üzerine titizce çalışan uzman kuaförler ve saç stilistleriniz tarafından sağlanmaktadır. Bilgi ve saç tecrübelerini kullanarak İZMİR 'deki Kérastase danışman kuaförünüz saçınıza ve saç derinize daha iyi bakmanız için ipuçları sunar.

Renklendirme, röfle, kesim hatta makyaj, mükemmel Kérastase Danışman Kuaförlerimiz saç ve saç derisi ihtiyaçlarınızı giderecek ve saçınıza sağlıklı görünüm ve parlaklığı geri getirecektir. Salonumuzda, içeriğindeki etkin maddeler ve yenilikçi formüller ile Kérastase ürünleri saçlarınıza derinlemesine bakım yaparak uzun süre kalıcı ve gözle görülür sonuçlar sağlar. İZMİR ‘daki MURAT&VEDAT SAÇ TASARIM’de, lüks bir deneyim, eşsiz kalitede bir hizmet sizleri bekliyor.

Kerastase ürünlerini keşfetmek için çok yakında MURAT&VEDAT SAÇ TASARIM - İZMİR ‘de görüşürüz.

MURAT&VEDAT SAÇ TASARIM
 • Basınız
 • Güzergahınızı hesaplayınız
 • Kimlik ve adres bilgilerimizi alınız.

Adres

116-11 SOKAK NO:10/B ERZENE MAHALLESİ EVKA-3 BORNOVA
İZMİR

Telefon

0 232 343 70 77

MURAT&VEDAT SAÇ TASARIM ‘e doğru güzergahınızı hesaplayınız.

…….. ‘nin

Ya hareket şehrinizi, ya da tam adresinizi giriniz.

Örnekler: Yunus Emre Mh., 06932 Ankara

…..’e doğru

MURAT&VEDAT SAÇ TASARIM, İZMİR

A Départ

100 kms (env. 25 mins)
 1. Prendre la direction sud-ouest sur Rue Pierre Dupont vers Rue Louise
  100 m
 2. Au rond-point Ront-Point du Luxembourg prendre la 1ere sortie sur Rue Lionel Terray
  2,30 Km
 3. A gauche, prendre la bretelle vers A46/A43/Lyon/Saint-Priest
  650m

B 116-11 SOKAK NO:10/B ERZENE MAHALLESİ EVKA-3 BORNOVA İZMİR